BRC sertifikatas

UAB Green Factory Baltic (buvusi UAB Salpronė) yra įvertinta tarptautiniu maisto saugos sertifikatu BRC, suteikiamu tik įmonėms, gaminančioms pačios aukščiausios kokybės produkciją.

BRC maisto saugos standartas laikomas vienu griežčiausių visame pasaulyje. Jo sertifikatai suteikiami tik tiems gamintojams, kurie geba užtikrinti nuolatinę produktų kokybę ir saugą bei nuolat investuoja į naujų technologijų diegimą. Jis garantuoja, kad gamintojas itin atidžiai renkasi žaliavas, užtikrina sklandžiai veikiančią produktų tiekimo liniją, turi kompetentingą ir nuolat tobulėjančią komandą. Potencialiems partneriams tai labai svarbūs faktoriai. 

Tam, kad atitiktų BRC standartus įmonės privalo užtikrinti nepriekaištingą visos gamybos grandinės valdymą. Būtina skrupulingai prižiūrėti žaliavų kokybę, kontroliuoti technologinius procesus, laikytis griežčiausių higienos reikalavimų. 

Global G.A.P. sertifikatas

GLOBAL G.A.P. sertifikavimas yra tarptautiniu mastu pripažintas ūkio standartų kompleksas, skirtas gerajai žemės ūkio praktikai (angl. Good Agricultural Practices – GAP) įrodyti.

Vartotojams GLOBAL G.A.P. sertifikatas įrodo, kad UAB UAB Green Factory Baltic (buvusi UAB Salpronė) salotos ir jų gaminiai yra itin aukšto saugos ir kokybės lygio, užauginti atsakingai, pasikliaujant biologija bei jos preparatais ir paisant darbuotojų sveikatos, saugos ir gerovės reikalavimų.