Kas mes esame

UAB Green Factory Baltic (buvusi UAB Salpronė) – socialiai atsakinga ir novatoriška įmonė, kurios pagrindinė veikla yra salotų gaminių ruošimas. Supaprastiname kulinarinį darbą ruošdami salotas ir jų gaminius. Siekiame, kad platus salotų ir jų gaminių asortimentas atitiktų net išrankiausio kliento poreikius.

Logistika

Kruopščiai suplanuota logistika leidžia salotas iš Lietuvos augintojų patiekti ant Jūsų stalo per trumpiausią laiką!

Gamybos apimtys

Aukščiausios technologijos leidžia per valandą nuplauti, supjaustyti bei išdžiovinti ir sufasuoti net 60 salotų gaminių pakuočių per minutę! Tokiu tempu salotos pasiekia dar didesnį klientų ratą.

Aukščiausia kokybė

Mūsų nuoseklaus ir atkaklaus darbo įvertinimas - BRC sertifikatas - visame pasaulyje pripažįstamas aukščiausio lygio maisto saugos standartas, kuris užtikrina aukštą darbo kultūrą ir kokybę. Visi Green Factory Baltic tiekėjai yra sertifikuoti aukščiausiu augintojų sertifikatu - Global G.A.P..

Kontrolė

Nuosekli ir nuolatinė kontrolė užtikrina, kad į rinką būtų tiekiamos tik kokybiškos salotos ir jų gaminiai.

Ūkio subjekto aplinkos monitoringo ataskaitos

Ūkio subjekto aplinkos monitoringo ataskaitos

Aukščiausia kokybė

Kodėl Green Factory Baltic?

Mūsų didžiausi prioritetai – kokybė ir maisto sauga. Atliekame tiek išorinius, tiek vidinius auditus. Vykdome nuolatinę mikrobiologinę, cheminių medžiagų augaluose kontrolę. Griežti maisto saugos reikalavimai ir jų laikymasis garantuoja saugų maisto produktų ruošimo procesą ir atitinkamas paruoštos produkcijos laikymo sąlygas.

Jokių cheminių medžiagų

Mes – už saugų ir sveiką maistą, todėl gamybos proceso metu nenaudojame jokių cheminių medžiagų. Visos salotos bus tokios pat skanios kaip užaugintos Jūsų pačių.

Patikimumas

Esame viena iš didžiausių įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, besiverčiančių salotų prekyba. Visos salotos yra itin šviežios: užsienio tiekėjų produkcija ant Jūsų stalo atsiranda per maksimaliai 6 dienas, o Lietuvos augintojų - per 2.

Kokybė

Mūsų tiekėjai - ūkiai iš įvairių šalių, kurie augina salotas pagal aukščiausius maisto kokybės reikalavimus (GLOBAL G.A.P). Nuolat vykdome tiekėjų patikrą, užtikrindami, kad naudojamos sėklos nebūtų genetiškai modifikuotos.

Platus asortimentas

Teikiame itin platų salotų ir jų ruošinių pasirinkimą, kuris įtiks net ir patiems išrankiausiems.